Fiyat Listesi

XS( X SMALL)

275
 • 500 Adet Kredi
 • 1 Kredi = 0,55 TL
 • 10 Yıl Saklama
Satın Al

S (SMALL)

500
 • 1000 Adet Kredi
 • 1 Kredi = 0,50 TL
 • 10 Yıl Saklama
Satın Al

M (MEDIUM)

1.125
 • 2.500 Adet Kredi
 • 1 Kredi = 0,45 TL
 • 10 Yıl Saklama
Satın Al

L (LARGE)

2.000
 • 5.000 Adet Kredi
 • 1 Kredi = 0,40 TL
 • 10 Yıl Saklama
Satın Al

E-Fatura Nedir?

Elektronik ortamda hazırlanan faturalara verilen isimdir. Giderek artan e-fatura kullanıcıları arasına girmek için yeterli sebebiniz var aslında. Kurumsal işlemlerinizi daha kolay hale getirmek ve tasarruf etmek istiyorsanız e-fatura uygulamasına geçmelisiniz.
E-Fatura’nın, kağıt faturalarla hukuki nitelik bakımından farkı yoktur hiçbir farkı yoktur. E-Fatura hizmetine geçerek, dijital ortamda hızlıca fatura oluşturun ve maliyet avantajı sağlayabilirsiniz.

4 Adımda E-Fatura’ya Geçin

Şahıs İşletmesi, Limited Şirketi veya Anonim Şirketi olmanız fark etmeksizin E-Fatura’ya herkes geçiş yapabilir. Başvuru işlemlerini ise 30 dakikada tamamlayabilirsiniz. E-İmza / Mali Mührünüzü Alın Şahıs şirketiyseniz Elektronik ortamda ıslak imza değeri taşıyan E-İmza’yı, LTD veya A.Ş. iseniz Yasal belgelerin güvenliğini ve gizliliğini sağlayan mali mührü Kamu SM üzerinden alabilirsinizGİB’den E-Fatura Özel Entegratörünüzü Seçin

E-İmza veya mali mührünüzle birlikte Gelir İdaresi Başkanlığı’nın E-Fatura Canlı Ortam Başvurusu ekranından kayıt olabilir ve Özel Entegratörlüğü üzerinden E-Fatura gönderip alacağınızı beyan edebilirsiniz.

Kayıt İşlemlerini Tamamlayın

Destek ekibimiz E-Fatura hizmetine geçiş sürecinde detay bilgilerinizi içeren online kayıt formunu size iletecek ve doldurmanızı isteyecektir. Sonrasında E-Fatura’ya geçmek istediğiniz tarihi belirtmenizi isteyecektir.

Başvurunuzu Tamamlayın ve E-Fatura’ya Geçin

Gelir İdaresi Başkanlığı kaydının tamamlanması için size gönderilen uygulama aracılığıyla kullanılacak olan dosyaları e-İmza’nız veya mali mührünüzle imzalayın. Böylece E-Fatura’ya geçişiniz başarıyla tamamlanacaktır. E-Fatura tarafındaki sorunlarımızı, bir günden daha az bir sürede çözdü. teknik destek konusunda gerçekten mükemmel.Her An Her Yerde

İnternet erişimi olan her cihazdan; akıllı telefon, tablet veya bilgisayardan E-Fatura oluşturup gönderebilir, görüntüleyebilir, kabul ya da reddebilirsiniz.

Kargo ile Vakit Harcamayın

Faturaların basım maliyeti, matbaa ücretleri ve kağıt fatura kargolama işlemi maliyetlerinden kurtulursunuz. Dosyalar arasında fatura aramakla vakit kaybetmeden fatura kayıplarının önüne geçebilirsiniz.E-Fatura’nın Faydaları Nelerdir?

E-Fatura ile faturalarınızı dijital ortama taşıyın. İş süreçlerinizi ve ticaretinizi hızlandırarak şirketinizin verimliliği artırın. Böylece kaynaklarınızı şirketinize rekabet gücü kazandıracak alanlara yönlendirin.

Hızlı ve kolay fatura oluşturun

Saniyeler içerisinde E-Fatura’nızı oluşturun ve hızlıca müşterilerinize iletin. Faturanızı bir tıkla ulaştırıp, tahsilat sürecinizi hızlandırın. Elektronik ortamda iletilen faturalarınız sayesinde mutabakat gibi süreçlere son verebilir, alacaklarınızı çok daha hızlı temin edebilirsiniz. Kullanıcı hatalarından doğan külfetlerden de kurtulursunuz.

Mevzuata Uyumluluk

Foriba; Gelir İdaresi Başkanlığı’nın yayımladığı tüm regülasyonlara uygun olarak çözümlerini güncel tutar.Usulsüzlük cezası almamanız için sürekli olarak bilgilendirme yayınlar. Böylece mevzuata uyum süreçlerini takip etmek zorunda kalmazsınız.Faturalarınızı Arşivlemekten Kurtulun

Erc Soft’un güçlü altyapısı sayesinde E-Fatura’larınızı dijital ortamda 10 yıl boyunca saklayabilir, fiziki arşivleme masraflarınızı ortadan kaldırabilirsiniz. Geçmişe yönelik fatura kayıplarının önüne geçebilir, fiziksel arşivleme ve kağıt saklama sıkıntısından kurtulursunuz. Dilerseniz tüm E-Fatura’larınızı dijital ortamda anlık olarak mali müşavirinize kolayca iletebilirsiniz.

Muhasebe Yazılımlarıyla Uyumlu

Erc Soft’un güçlü altyapısı sayesinde E-Fatura’larınızı dijital ortamda 10 yıl boyunca saklayabilir, fiziki arşivleme masraflarınızı ortadan kaldırabilirsiniz. Geçmişe yönelik fatura kayıplarının önüne geçebilir, fiziksel arşivleme ve kağıt saklama sıkıntısından kurtulursunuz. Dilerseniz tüm E-Fatura’larınızı dijital ortamda anlık olarak mali müşavirinize kolayca iletebilirsiniz.

Güvenli ve Erişilebilir

Türkiye’deki E-Fatura’ların %70’inden fazlasını yöneten Foriba’nın güvenli altyapısıyla tüm E-Fatura’larınıza, %99,99 kesintisiz çalışırlık oranıyla erişebilirsiniz. Özel Entegratörlük sayesinde, E-Fatura’larınıza erişim hakkı sadece sizde olur ve üçüncü kişiler asla erişemez.

E-Fatura Özellikleri

Foriba mevcutta kullandığınız tüm faturalama süreçlerinize uygun çözümler sunar. Foriba Özel Entegratörlüğü’nü seçerken yazılımlarınızla uyumlu 3 farklı yöntemden de yararlanabilirsiniz. 

E-bültenimize kayıt olmadınız mı?

Son gelişmelerden ve sıcak fırsatlardan yararlanmak için e-bültenimize abone olun.