e-Mutabakat’ın Faydaları Nelerdir?

Hızlı ve Kolay Kullanım

Çalıştığınız tüm firmalar ile BA/BS, Cari Ekstre ve Bakiye mutabakatlarını aynı anda ve hızlıca yapabilirsiniz. Telefon, posta, faks trafiğine son verip süreçlerinizi web üzerinden hızlandırabilirsiniz.

Anlık Kontrol İmkanı

Mutabık olmadığını belirten müşterilerinizden cari ekstrelerini elektronik ortamda hızlı bir şekilde alırsınız. Cevap vermeyen firmalara sistemin otomatik olarak hatırlatma maili göndermesini sağlayarak mutabakatlarınıza geri dönüş oranını artırabilirsiniz.

Yasal Avantaj

KEP (Kayıtlı Elektronik Posta) ile mutabakatlarınızı elektronik ortamda yasal bir zemine oturtabilir; çok hızlı şekilde geri dönüşler alabilirsiniz. Noter onaylı göndermekle aynı geçerliliğe sahip mutabakatlarla rahat edebilirsiniz.

Tek Tuşla Raporlama

e-Mutabakat ile çalışmakta olduğunuz tüm firmalarla BA/BS, Cari Ekstre ve Bakiye mutabakatlarınızı elektronik ortamda kısa sürede ve sorunsuzca yapabilir, mutabakat sonuçlarını dilediğiniz zaman rapor şeklinde alabilirsiniz.

Mutabakat Süreçlerinde Optimizasyon

Foriba e-Mutabakat çözümü, mutabakat yapacağınız firmalar, Foriba e-Mutabakat kullanıcısı olsun ya da olmasın, maillerinizi otomatik olarak yollamanızı; onay ve red cevaplarınızı online olarak mutabakat portalından takip edebilmenizi mümkün kılar. Tamamlanan ve onaylanan mutabakatlarınızı portal üzerinden kontrol edebilme, ihtiyaç duyduğunuzda tüm geçmiş mutabakatlarınıza ulaşabilme kolaylığını sunar.

Hız, Tasarruf ve Anlık Kontrol

Foriba e-Mutabakat çözümü, mutabakat süreçlerinizi web üzerinden yürütüp, hız kazanarak zaman tasarrufu elde etmenizi sağlar. Kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapılan Foriba e-Mutabakat Portalı, mutabakat süreçlerinin ve hangi aşamada olduklarının kontrol edilmesine imkan tanır. Foriba e-Mutabakat çözümü, yüzlerce satırlık 2 ekstreyi saniyeler içinde karşılaştırarak aralarındaki farkları ay, gün ve işlem türü bazında bulabilir.

Kolay Veri Aktarımı

Foriba e-Mutabakat çözümü, verilerin excel üzerinden e-Mutabakat portalına kolaylıkla aktarılmasına imkan tanır. Ayrıca, web üzerinden, herhangi bir programa ihtiyaç duyulmadan, excele alınan verilerin anında aktarılmasını sağlar.

Daha Hızlı Mutabakat Yapın

Foriba e-Mutabakat çözümü, kurumların alacak-borç hesaplamalarının eşitlenmesi üzerine olan mutabakat yazışmalarını telefon, faks ve posta gibi geleneksel, zaman ve maliyet harcatan yöntemlerden dijital ortama taşınmasını sağlar.

Foriba e-Mutabakat Özellikleri

Hızlı Mutabakat Oluşturma

e-Mutabakat ile çalışmakta olduğunuz tüm firmalarla BA/BS, Cari Ekstre ve Bakiye mutabakatlarınızı elektronik ortamda kısa sürede ve sorunsuzca yapabilir, mutabakat sonuçlarını dilediğiniz zaman rapor şeklinde alabilirsiniz.

Kolay Veri Takibi

Toplu olarak cari bakiye gönderimi yapabilir, cari performans raporu alabilirsiniz. Sistemden karşı firmaya not iletebilirsiniz ve sistemi birden fazla şirket için kullanabilirsiniz.

Kolay Raporlama

Çalışanların görev, yetki, rol yönetimini yapılabilirsiniz. Tüm verileri alt ve dip toplamlarla raporlanabilirsiniz. Bakiyenizi muhatap şirketler ile karşılaştırabilirsiniz.

E-bültenimize kayıt olmadınız mı?

Son gelişmelerden ve sıcak fırsatlardan yararlanmak için e-bültenimize abone olun.