e-Yedekleme çözümü; e-Defter, e-Fatura ve e-Arşiv’in yanı sıra güvenle saklamak istediğiniz tüm datalarınızı da sorunsuzca saklayan, yedekleme yapan bir çözümdür.

Foriba e-Yedekleme Çözümü Avantajları

e-Yedekleme Kullanışlı Bir Çözümdür

Tüm ölçekli firmaların yanısıra kişisel belgelerinde saklanabileceği güvenli bir ortamyaratan e-Yedekleme çözümü 7/24 erişime açıktır. Herkesin kullanabileceği bu çözümü istediğiniz her an her yerde görüntüleyebilirsiniz

Güvenebileceğiniz bir Çözümdür

Bilgisayarda arşivlediğiniz ya da farklı özel bir entegratörde depoladığınız belgelerinizin, değişmesine veya kaybolmasına, onları Foriba’nın bulut sistemine taşıyarak engel olabilirsiniz.

Odak Noktası Kullanıcılarımızdır

Hangi sıklıkta yedekleme yapacağınıza kendiniz karar verebilirsiniz. İstediğiniz zaman aralıklarıyla istediğiniz kadar yedekleme planlayabilirsiniz. Yedekleme işlemi gerçekleştirildiğinde sizi mail aracılığıyla bilgilendirmek de bizim görevimiz, rica ederiz.

e-Yedekleme Bütçeye Dosttur

Yedekleme Çözümü’nde ne kadar yedekleme yaparsanız o kadar ödeme yaparsınız. Bütçe planınızı kendi ihiyaçlarnıza göre oluşturabilirsiniz.

Kolay Kullanım, Kota Dostu

TYedeklemenizi tüm veri tiplerine uygun olarak yapabileceğiniz bu çözümümüzde veriler sıkıştırılarak kopyalandığı için hiç bir zaman kota sorunu yaşamazsınız. Verilerinizi tekrar yedeklerken ise blok yedekleme özelliğiyle sadece değişiklik görmüş verileriniz tekrar yedeklenir. Performansı etkilemez.

E-bültenimize kayıt olmadınız mı?

Son gelişmelerden ve sıcak fırsatlardan yararlanmak için e-bültenimize abone olun.